Team


Agnetha van der Linden

Agnetha van der Linden

Directeur en pensioenspecialist agnetha@hbrpensioen.nl 023-5221038
Ruud Rooker

Ruud Rooker

Commercieel manager en pensioenspecialist ruud@hbrbranche.nl 023-5221029
Brian Gal

Brian Gal

Senior Accountmanager en pensioenspecialist brian@hbrpensioen.nl 0235221047
Alex Brandenbrug

Alex Brandenbrug

Accountmanager en pensioenspecialist alex@hbrpensioen.nl 023-5221027
Roel van den Heuvel

Roel van den Heuvel

Pensioenspecialist roel@hbr.nl 023-5221041
Hichem Khachnaoui

Hichem Khachnaoui

Backoffice medewerker hichem@hbr.nl 023-5221039

Om u beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Als u verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat u dat goed vindt. Meer weten? Lees dan onze privacyverklaring.